Výsledky dětské soutěže

19. března 2021

Již sedmým rokem děti z hustopečské knihovny sbíraly "perličky" ve čtenářské soutěži "Lovci perel". Jedná se o hru pro děti, při níž se čtení mění v dobrodružství a z práce s knihou se stává zábava. Vybrané dětské knížky se stávají perlorodkami a přinášejí svým čtenářům zajímavý zisk v podobě opravdových perel. Za správně zodpovězené pracovní listy jim na jejich šňůrkách v knihovně přibývají perly.
   Jelikož se letos vzhledem k situaci nemohlo konat slavnostní vyhlášení výsledků, knihovnice soutěž vyhodnotily za "zavřenými dveřmi" a výhry dětem či jejich rodičům předaly prostřednictvím výdejového okénka.
   V loňském roce se do soutěže zapojilo 42 dětí, ty nejvytrvalejší byly odměněny. A jak to dopadlo?
   1. Vítek Kučera - 65 perel
   2. Evelína Kučerová - 58 perel
   3. Ester Konečná - 46 perel

Lucie Odvářková - 38 perel
     Adam Forejtník - 30 perel
     Adam Konečný - 25 perel
     Lenka Odvářková - 22 perel
     Jakub Očenášek - 20 perel
     Jakub Straka - 20 perel
     Karel Potůček - 18 perel
     Ondřej Forejtník - 16 perel
     Linda Kerberová - 16 perel
     Karin Nezhodová - 16 perel
     Lukáš Kostrhoun - 14 perel
     Jakub Straka - 13 perel
     Anežka Ziaťková - 10 perel
     Amélie Hrdličková - 9 perel
     Zora Potůčková - 9 perel
     Klára Robošová - 9 perel
     Robin Sobotka - 9 perel

skokan roku: Beáta Kalinová z 1. třídy (od října do prosince 2020 nasbírala 7 perel)

Všem oceněným moc gratulujeme a věříme, že se zapojí i do letošního ročníku soutěže. Zároveň nabízíme i ostatním dětem, aby účast v soutěži vyzkoušely. V současné době je sice knihovna uzavřená, ale dá se do soutěže přihlásit e-mailem na knihovna@volny-cas.cz či telefonicky na čísle 775 095 524 a zažádat si o zapůjčení perlorodek prostřednictvím výdejového okénka.