SMUTNÁ ZPRÁVA

Ve věku úctyhodných 83 let zemřel Jan Horák dlouholetý vedoucí knihovny v Hustopečích a zapálený propagátor hustopečského kraje, který v roce 2017 získal i čestné ocenění z rukou ředitelky Knihovny Jiřího Mahena v Brně.

V souvislosti s úmrtím pana Horáka upozorňujeme, že ve středu 19. února bude knihovna od 14.00 z důvodu konání pohřbu uzavřena.

Na přání zesnulého místo květinových darů přispějte na výsadbu stromků, na podporu výsadby medonosných rostlin. Přispět můžete finanční částkou ve smuteční síni.

Čest jeho památce!